14:41 / E Hënë, 16 Prill 2018

3 muaj nga vrasja e Ivanoviq, O’Connell bA�n thirrje qA� pA�rgjegjA�sit tA� vihen para drejtA�sisA�

Ambasadori i BritanisA� sA� Madhe nA� KosovA�, Ruairi Oa��Connell ka thA�nA� se A�shtA� e rA�ndA�sishme qA� pA�rgjegjA�sit pA�r vrasjen e Oliver Ivanoviqit tA� vihen para drejtA�sisA�.

PA�rmes njA� postimi nA� Facebook, Oa��Connell duke pA�rkujtuar se dje janA� bA�rA� 3 muaj nga vrasja e tij ka treguar pA�r rA�ndA�sinA� e hetimit tA� tA�rA�sishA�m tA� kA�saj vrasje dhe tA� vrasjeve tjera.

a�?Dje u bA�nA� tre muaj qA� nga vrasja e Oliver Ivanoviq. Vazhdon tA� mbetet jashtA�zakonisht e rA�ndA�sishme qA� kjo dhe vrasjet e tjera tA� hetohen tA�rA�sisht, dhe pA�rgjegjA�sit tA� vihen para drejtA�sisA�a�?, ka shkruar Oa��Connell./Indeksonline/