14:33 / E Enjte, 21 Shkurt 2019

30 minuta ushtrime kardio për fillestarët

Shkarkoni aplikacionin HASfit falas në Android dhe iPhone.

Aty mund të gjeni stërvitje jo intensive për  30 minutëshe kardio për fillestarët.

Shikoni për më shumë videon./Indeksonline/