22:40 / E Martë, 15 Tetor 2019

31 vjeçares i doli pozitiv testi i shtatëzënisë, por brenda saj rriteshin qelizat kancerogjene!

Victoria dhe Marc Johnston, ishin tejet të lumtur me të marrë lajmin nga një doktor se shumë shpejt do të bëhen me një fëmijë tjerër.

Çiftit 31 dhe 36 vjeç, iu ndërprenë ëndrrat pas 12 javëve, kjo pasi përmes testit ata zbuluan se Victoria kishte pas “shtatëzani molare”, e cila ishte kanceroze shkruan Daily Mail- transmeton Indeksonline.

Madje, ata blenë edhe një bluzë për fëmiun tjetër 2 vjeç, me mbishkrimin “Unë do të jem një motër e madhe”.

Victoria, who has a step-daughter, Casey (left), 14, wanted another baby while they were still in Dorset, as Marc's job in the armed forces meant they were likely to have to move

Mjekët zbuluan se ata kishin një ‘shtatëzani molare’ – një masë qelizash anormale që formojnë në bark,

Victoria, e cila ka një vajzë tjetër 14 vjeç, dëshironte një fëmijë tjetër.

Kështu që, kur ajo humbi periodat e saj në gusht të vitit 2018 dhe një test shtatëzënie ishte pozitive, ajo u emocionua.

Ajo vendosi ta mbajë lajmin si surprizë për miqtë e saj deri në skanimin 12-javor.

Ajo tha: ‘Unë besova se do të bëhesha nënë përsëri, besova se  isha shtatëzënë, por gjërat nuk shkuan siç duhet”./Indeksonline/