07:22 / E Premte, 13 Maj 2022 / A K

352 raste aktive me koronavirus

352 raste janë aktive me COVID-19.

Ndërkohë, në 24 orët e fundit nuk është raportuar asnjë vdekje dhe u regjistruan 20 raste të reja.

20 qytetarë u shëruan, ndërsa u kryen 528 testime.