09:01 / E Hënë, 27 Nëntor 2017 / k.v

39 aksidente për 24 orë

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Kosovës kanë ndodhur gjithsej 39 aksidente trafiku, prej të cilave 20 kanë përfunduar me  persona të lënduar dhe 19 të tjera me dëme materiale, transmeton Indeksonline.

Sipas policisë, ndaj gjithë pjesëmarrësve në trafik që kanë thyer rregullat  e komunikacionit janë shqiptuar 708 tiketa kundërvajtëse./Indeksonline/