08:38 / E Diele, 22 Prill 2018 / indeksADMonline

39 vjeA�ari i varur nga seksi: Shikoj porno, shkoj me prostituta, por gruaja…(Foto)

RrA�fimi i 39 vjeA�arit pA�r “The Sun”:

Jam 39 vjeA� dhe gruaja ime A�shtA� 37. Kemi tre vite e gjysmA� tA� martuar dhe kemi njA� djalA� 4 vjeA�.

PA�r vite e kam mashtruar veten se jam thjeshtA� njA� person me nevoja, por tashmA� e kam kuptuar se jam njA� i fiksuar pas seksit, shkruan Indeksonline. Kjo ka filluar nA� vitet e mia tA� 20-ta. Vizitoj vazhdimisht bordele dhe shkoj me prostituta.

Kam pasur gjithmonA� lidhje pA�r njA� natA� dhe shoqe tA� seksit, gjithashtu. Shikoj vazhdimisht porno dhe i kam bA�rA� pothuajse tA� gjitha veprimet qA� bA�hen nA� filmat pornografikA�.

Kur gruaja ime ishte shtatA�zA�nA�, ajo e pati kuptuar se kisha shkuar me dikA� tjetA�r. Ishte shumA� e dA�shpA�ruar dhe nuk mund ta kuptonte se pA�rse e kisha tradhA�tuar kur ne po prisnim lindjen e fA�mijA�s tonA�. Kjo e shkatA�rroi lidhjen tonA�. Iu betova se nuk do ta tradhA�toja mA� kurrA�, por vazhdova tA� shkoja me prostituta dhe tA� shikoja pornografi A�do natA�, transmeton Indeksonline.

Masturbohem shumicA�n e kohA�s, ndA�rsa rrallA� herA� bA�jmA� seks me gruan.

Kur shoh femra tA� tjera, me mendje i zhvesh ato – edhe kur jam me gruan time mA� ndodhA� kjo.

E kam kA�naqur veten edhe nA� tualetin e punA�s, ndonA�se e dija se A�shtA� me rrezik dhe njA� gjA� e A�mendur.

E urrej veten pA�r A�ka po bA�j dhe nA� A�ka jam kthyer. Dua tA� jem njA� burrA� i mirA� dhe njA� baba i mirA� pA�r djalin tim, transmeton Indeksonline. Ky fiksion po mA� shkatA�rron dhe jam mundur ta ndalA�, por nuk kam arritur.

PA�rgjigja e psikologes:

Mund ta ndalA�sh, por sigurisht se do tA� tA� bA�jA� tA� ndjehesh i pafuqishA�m dhe kjo kA�rkon mbA�shtetje.

Fiksioni yt ndaj seksit sigurisht vie pasi ke vuajtur nga njA� lloj depresioni, tA� cilin seksi ta ka larguar, transmeton Indeksonline.

Duke paguar pA�r seks, dhe duke kryer marrA�dhA�nie me tA� huaj, ju rrezikoni shA�ndetin tuaj gjithashtu.

Tregojini gruas se ju vuani pA�r shkak tA� mungesA�s sA� seksit dhe tA� moskujdesjes seksuale nA� lidhjen tuaj dhe se dA�shironi t`i ktheni gjA�rat nA� vijA�.

Ajo A�shtA� ende e lA�nduar nga tradhA�tia qA� ia keni bA�rA�, por mund t`ia nisni duke u puthur dhe u ledhatuar nA� mA�nyrA� qA� tA� afroheni sA�rish./Indeksonline/