23:51 / E Mërkurë, 11 Dhjetor 2019

40-vjeçarja Kardashian e dëshmon se vitet janë vetëm numra

Motra e madhe e familjes Kardashian, Kourtney, është një nga yjet e një nga familjeve më të popullarizuara televizive.

40-vjeçarja Kourtney Kardashian nuk ua lëshon rrugën motrave të saj me pamjen dhe fizikun që duket se po i sfidon vitet, shkruan Indeksonline.

Këtë e ka dëshmuar edhe njëherë me paraqitjen e fundit me anë të një fotografie që e ka publikuar nëpër rrjetet sociale.

Kujtojmë që Kourtney ishte e martuar me Scott Disick nga viti 2006 deri në vitin 2015 dhe së bashku kanë 3 fëmijë. /Indeksonline/