16:22 / E Mërkurë, 26 Qershor 2019

47 vjeçare dhe duket për mrekulli, kolumbianja që po i mahnit të gjithë

Aktorja dhe modelja e njohur kolumbiano-amerikane Sofia Vergara njihet për bukurinë e saj dhe linjat trupore përkundër viteve që mbanë mbi supe, transmeton Indeksonline.

Ajo u shfaq në Beverly Hills teksa kishte dalë për të bërë shoping dhe dukej për mrekulli.

E veshur me një maicë të zezë, dhe me xhinse ajo shkëlqente. E teksa ajo muajin e ardhshëm pritet ti mbushë plot 47 vite.

Kujtojmë që ajo është e martuar tash e disa vite me aktorin e njohur amerikan Joe Manganiello. /Indeksonline/