18:30 / E Martë, 27 Shtator 2022 / AR

Moment i shumëpritur, Bora poston foto me Donaldin!

Erdhi momenti i shumëpritur për fansat e Bores dhe Donaldit.

Ishte Bora ajo e cila publikoi një fotografi bashkë me Donaldin, duke vërtetuar që dyshja do të udhëheqin “Dancing With The Stars”.

“Na lini te kercejme! 🥰”, shkroi në mbishkrimin e imazhit.

Menjëherë pas publikimit pati “lum komentesh” të cilët kanë pritur me padurim ribashkimin e tyre./Indeksonline/