01:57 / E Shtunë, 18 Mars 2023 / AR

Momenti kur Stresi shpallet fitues i “BBVK”

Sonte është mbajtur nata finale e “BBVK”.

Në mes të Vedatit dhe Stresit, ai që fitoi çmimin e madh ishte Stresi.

Në videon më poshtë mund të ndiqni momentin kur u shpall fitues e që padyshim kishte emocione të forta.

@showbiizshqiptar #stresi #bbvk ♬ original sound – showbiz shqiptar