12:29 / E Diele, 02 Shtator 2018

53-vjeçari, Roberto Mancini tregon fizikun e tij – të gjithë mbesin të befasuar

Roberto Mancini gjithnjë është komentuar vetëm për aftësitë e tij si trajner i ndonjë klubi apo Kombëtareje futbollit.

Por, ne nuk ishim të vetëdijshëm se 53-vjeçari ka një trup jashtëzakonisht të bukur dhe një fizik fantastik.

Natyrisht se disa futbollistë do të ndiheshin krenar nëse do ta posedonin trupin e teknikut italian, transmeton IndeksOnline.

Tani, në ëndërrën e tij, si trajner i Italisë, ”Bobby Manc” është parë në pushime në Saint Tropez dhe ai ka marrë vëmendje për fizikun e tij.

Dhe menjëherë kanë filluar reagimet e njerëzve në rrjetet sociale, të cilët shihet të befasuar nga format e tij.

Kujtojmë se Mancini u emërua trajner i Italisë në maj dhe tani do ta drejtojë Kombëtaren në fjalë në Ligën e Kombeve./IndeksOnline/