14:28 / E Hënë, 15 Gusht 2022 / AR

Zëri brilant i Edona Llalloshit, rrënqeth me këngën dedikuar dashurisë

Si në mbrëmje muzikore dhe në ahengje familjare, bilbili i Kosovës, Edona Llalloshi kujdeset që secilës paraqitje t’i jap jetë me zërin e saj brilant.

Kështu, ajo ka mahnitur edhe performancën që mbajti së fundmi në një dasmë.

Duke kënduar me plotë emocione këngën e dashurisë “Unë dhe ti”, këngëtarja rrëqethi me zërin fantastik.

Në linkun më poshtë mund ta shijoni këtë paraqitje magjike, si në përralla./Indeksonline/