10:59 / E Enjte, 13 Qershor 2019

61 persona nga mbarë bota takohen dhe bëjnë tatuazhin që i lidh përjetë

61 persona nga mbarë bota kanë bërë një eksperiment, i cili do tiu mbetet përherë kujtim në jetë.

Të panjohur për njëri-tjetrin, ata janë mbledhur në një qytet dhe kanë vendosur të bëjnë tatuazhe, shkruan DailyMail, transmeton Indeksonline.

E veçanta e tatuazheve është se të gjitha janë të ndërlidhura me njëra-tjetrën, e me mesazhe në vete.

Ndonëse ka mundësi që kurrë më në jetë nuk do të shihen mes vete, ata do të kenë diçka që do t’ua përkujtojë këtë moment dhe 60 personat tjerë. /Indeksonline/