22:11 / E Mërkurë, 01 Maj 2019 / indeksADMonline

Në mesin e “bishave”, Arbenita Ismajli vet zjarri

Arbenita Ismajli është emër i njohur tashmë për audiencën shqiptare.

Madje, modelja seksi është bërë e famshme edhe jashtë kufijve ku po synon karrierë në modën e stilit dhe fotografisë.

Ndryshe ajo njihet edhe si e dashura e reperit Fero, ku çifti duken mjaftë të dashuruar në njëri-tjetrin.

E siç duket reperi është me fat pasi që ka në krahë një super femër. Këtë e dëshmon edhe videoja e fundit, ku ajo shfaqet bashkë me dy modele të tjera, e që sigurisht bukuria e saj spikat./Indeksonline/

View this post on Instagram

Tag your Girls❣️

A post shared by Arbenita (@arbenitalsmajli) on