08:15 / E Enjte, 17 Maj 2018

7 minuta ushtrime për të humbur peshë (Video)

Jo të gjithë janë të kënaqur me peshën që kanë.

Madje shumë njerëz në botë janë me obezitet, gjë që ndikon në gjithë rrjedhën e jetës së tyre.

Por, përmes disa ushtrimeve mund të bëheni më ‘fit’ dhe të largoni peshën e tepër, transmeton Indeksonline.

Më poshtë keni një video që u mundëson ushtrime përmes 7 minutave, që ndikojnë në humbje të peshës./Indeksonline/