14:49 / E Enjte, 13 Shkurt 2020

76 vjeçarja harroi syzet në shtëpi, në vend të çajit, bleu kondoma

Një pensioniste mori tronditjen e jetës së saj kur la syzet në shtëpi para se të shkonte në pazar dhe u kthye me një pako kondomësh në vend të çajërave.

Tani, kur moti ka qenë i ftohtë e moshuara donte të blinte një pako me çaj, por 76-vjeçarja Rosemarie Riley shkoi në dyqan, ani pse në ato momente ishte paralajmëruar stuhia Ciara, përcjellë Indeksonline.

Fatkeqësisht ajo harroi syzet, dhe mori prezervativë Durex Thin Feel, duke menduar se është çaj Tetley.

Për më tepër, ato kushtojnë 17 £ (22 dollarë).

Në fund të fundit, ishte bashkëshorti i saj Gjoni ai që theksoi gabimin e saj, i cili shkoi për ta kthyer pakon me kondoma./Indeksonline

Mos i humb