16:43 / E Diele, 15 Shtator 2019

Ende “nxehtë” për Rinën, shfaqet joshëse në bikini

Rina Balaj edhe këtë verë ishte mjaftë aktive si me projekte ashtu edhe koncerte muzikore.

Reperja e re nga Istogu, duket se këtë vikend ka vendosur t’ia dedikoi vetes.

Ajo po kalon disa ditë relaksi në këtë shtator me diell, derisa shfaqet në Instagram në bikini.

Pa grim dhe mjaftë atraktive, Rina na vjen përmes kësaj fotografie./Indeksonline/