15:30 / E Enjte, 07 Korrik 2022 / AR

Shikoni trailerin për filmin e ri “Amsterdam”, me Taylor Swift

Taylor Swift është rikthyer në aktrim.

Ajo u shfaq në ekran për herë të parë në vitin 2019, e qe nga atëherë e kishte lenë mënjanë, transmeton indeksonline.

Në film marrin pjesë yjet e famshëm si: Margot Robbie, John David Washington dhe Christian Bal etj.

Kur do të publikohet Amsterdami?

Amsterdami do të shfaqet në kinematë e Mbretërisë së Bashkuar me 4 nëntor 2022.

A ka një trailer?

Po. Aty janë servuar momentet më të mira.

Më poshtë pamje./Indeksonline/