19:45 / E Diele, 04 Mars 2018 / indeksADMonline

83 vjeçari, ylli më i vjetër i pornografisë në botë nuk e ka në plan të dal në pension (Video 18+)

Japonezi Shigeo Tokuda është 83 vjeç dhe është ylli më i vjetër i pornografisë në botë.

Vitet nuk e pengojnë atë që ende të jetë në pornografi.

Ai ka luajtur në mbi 200 filma dhe shumica e partnereve të tija ishin shumë më të reja.

Në të gjithë historinë, gjëja më e çuditshme është se jeta e tij për dekada ka ndryshuar nga jetë e njerëzve të tjerë.

Tokuda u diplomua në kolegj dhe punoi për më shumë se 30 vjet në profesion, dhe në moshën 59  vjeç ai papritmas vendosi të bëhej aktor pornografik.

Ai thotë se nuk e bëri atë për para, por për t’u treguar bashkëmoshatarëve të tij se ata mund të bënin jetë normale seksuale edhe në atë moshë.

Shigeo thotë se puna e tij është duke e përmbushur dhe ai e ka në plan të luaj filma pornografik edhe për shumë vite të tjera./Indeksonline/