23:28 / E Enjte, 01 Tetor 2020

9 filma ‘të nxehtë’ në Netflix që s’duhet t’i lini pa i shikuar!

Tetorin e lidhim shumë me romancën dhe ndjenjat, por Netflix-i beson që çdo kohë është e mirë për filma me skena të zjarrta seksi.

Çfarë do të ketë këtë muaj s’duhet t’i humbisni, por nga lista e gjatë e filmave pasionantë, kemi zgjedhur disa prej tyre që për asnjë arsye në botë s’duhet t’i lini pa parë.

1. The Tree of Blood

2. Someone Great

3. Frida

4. The Notebook

5. Urban Cowboy

6. Basic Instinct

7.Y Tu Mamá También

8.  Rebecca

9. Newness