23:58 / E Martë, 13 Gusht 2019

A e ka harruar Mimoza Shkodra- Seldin? Ja me kë shoqërohet ajo tani!

Mimoza Shkodra vazhdon të jetë tejet aktive me projektet e saj muzikore.

Që nga koha kur edhe u nda me Seldin, nuk është se ekspozohet edhe shumë në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Tanimë që është ende ‘single’, Mimoza duket se po shoqërohet më shumë me disa mikesha ku edhe po kalon ditë të mira.

Interpretuesja e disa hiteve duket se ka lënë pasë kaluarën, pjesë e së cilës ishte edhe Seldi.

 Ndryshe, në këtë pozë këngëtarja në fjalë është shfaqur me bikini, dhe duket për bukuri. /Indeksonline/