20:24 / E Diele, 03 Dhjetor 2023 / AR

A e ka kontaktuar dikush nga familja e ish të fejuarit, Vesa Vllasaliu thyen heshtjen pas daljes nga “BBVK”

Ish-banorja e ‘Big Brother Vip Kosova’, Vesa Vllasaliu, ka shuar heshtjen pas daljes nga ky format.

Në një intervistë për Indeksonline ajo ka zbuluar detaje nga jeta para dhe pas “BBVK”.

Gjithashtu u përgjigj edhe në pyetjen se a ka marrë mesazhe nga familja e ish të dashurit.

Në videon më poshtë mund të shikoni intervistën si dhe përgjigjet e saj./Indeksonline/