21:56 / E Enjte, 09 Prill 2020

A e njihni djaloshin në foto ? Sot është futbollist i famshëm

Një fotografi mjaftë të rrallë e ka publikuar futbollisti kosovar Milot Rashica.

Në fotografin e publikuar nga futbollisti i Werder Bremen shihet se si ai dukej në fëmijëri, shkruan indeksOnline.

Milot Rashica tani është duke u kërkuar nga skuadra të mëdha evropiane.

Për futbollistin kosovar interesim kanë shfaqur Liverpool, Napoli dhe disa skuadra të tjera./IndeksOnline/.