17:42 / E Martë, 30 Janar 2018 / indeksADMonline

A është ende ‘beqare’ Majlinda Zeka? (Foto)

Ish- e dashura e reprit të njohur Majk, nuk mungon thuajse as edhe për një ditë në rrjetet sociale.

E bukura, Majlinda Zeka me anë të paraqitjeve të saj po tregohet të jetë një nënë shumë e përkushtuar, shkruan Indeksonline.

Zeka anash nuk lë asnjëherë veten e saj, ajo përherë di të shkëlqeje me fytyrën dhe format seksi që gëzon.

Megjithatë, Majlinda po e ruan jetën e saj private larg medias rozë duke mos treguar asgjë lidhur me të rejat e saj.

Se a ka takuar ajo ende mashkullin ideal, apo është ende në pritje urojmë të na tregojë së shpejti.

Megjithatë, Roani duhet të jetë me fat që ka një nënë kaq seksi! /Indeksonline/

Temat: