15:35 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

A është ky atleti i ardhshëm i Lojërave Olimpike? Shikoni se çfarë mund të bëj ky fëmijë 20 muajsh

Ky vogëlush mund të bëhet një atlet shumë i suksesshëm në Lojërat Olimpike kur të rritet.

Ky vogëlush i vogël i cili është shumë i lezetshëm, është filmuar duke sfiduar balancimin e trupit të tij, përderisa qëndron në këmbë, në njërën nga lodrat e tij, transmeton Indeksonline.

Në këtë klip, vogëlushi 20 muajsh, nga Arkansas, shihet duke hipur mbi lodër dhe pastaj duke u drejtuar për të qëndruar në këmbë, pa asnjë vështirësi./Indeksonline/