11:02 / E Martë, 05 Mars 2024 / AR

A janë ndarë Besi dhe Xhensila? Detaji që i nxorri zbuluar (VIDEO)

Aktori i njohur i humorit Besart Kallaku, ka postuar në “Instastory” një video, ku shihet duke parë një ndeshje futbolli me mikun e tij.

Në sekondat e fundit të videos, dëgjohet një zë gruaje e cila thërret: “Shpirt”.

Ndiqni Videon: