19:33 / E Shtunë, 02 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

A ka fjalë që e përshkruan dashurinë mes neve dyve? Vargjet emocionuese të Gold Ag në ditëlindjen e nënës së tij (Foto)

Shpesh reperi kosovar Gold Ag ka treguar se sa e madhe është dashuria tij karshi nënës së tij. E sot ajo ka ditëlindjen, ndërsa ai nuk ka se si të mos e ndante këtë ditë edhe me ndjekësit e tij në rrjete sociale, shkruan Indeksonline.


Gold-i ka postuar një fotografi në të cilën shihet fytyra e nënës së tij, ndërsa ka shkruar disa vargje tejet emocionuese, me të cilat ai shpreh dashurinë, dhembshurinë dhe falënderimin për më të shtrenjtën e tij./Indeksonline/