18:35 / E Diele, 18 Gusht 2019

“A po don pak”, projekti i ri nga Melinda Ademi

Reperja e re kosovare, Melinda Ademi, ka lansuar projektin më të ri muzikor.

Kënga mbanë titullin “A po don pak” dhe vjen edhe me klip që tashmë është na kanalin zyrtar Youtube.

Tekstin e ka shkruar vet artistja, regjinë e klipit e ka realizuar Valon Aziri, ndërsimi miksimi është bërë nga Niklas Neumann./Indeksonline/