12:30 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

AAK po prinë në Rahovec [Foto]

Ka nisur procesi i rinumërimit të tri vendvotimeve për Rahovecin, ku po prinë AAK me 375 , ndërsa PDK ka marrë 228 vota.

Deri tash janë 3 fletëvotime të pavlefshme.

Ndërkohë, mbesin edhe numërimi i votave me kusht, ato me postë dhe votat e personave me aftësi të kufizuara.