22:07 / E Shtunë, 28 Nëntor 2020 / A K

Aksident me të lënduar në Dragash

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e vona të se shtunës në fshatin Brrut të komunës së Dragashit, shkruan IndeksOnline.

Si pasojë e aksidentit të lënduar kanë mbetur disa persona të cilët janë dërguar me urgjencë në spitalin e Prizrenit.

Dy veturat e përfshira në këtë aksident janë audi dhe golf2.

IndeksOnline do ju mbaj të informuar për këtë rast.