12:52 / E Shtunë, 10 Nëntor 2018

Adele del pa asnjë pikë grim, tregon lodhjen dhe zbehjen si çdo njeri normal

Është e rrallë të shohësh një personazh të njohur publik pa pikë grimi.

Por kështu është shfaqur vet këngëtarja e njohur dhe njëri nga vokalet më të mira në botë, Adele.

Ajo u pa në Hollywood, ditën  e premte pa pikën e grimit madje edhe u fotografua nga paparacit.

30 vjeçarja është dëshmi edhe fytyrat publike din të jetë të lodhura dhe të zbehura si çdo njeri tjetër normal./Indeksonline/

Working up a sweat: Adele displayed her natural beauty as she went make-up free on rare outing to the gym in Los Angeles on FridayOn the move: The Hello hitmaker toted a huge olive green padded coat and a bottle of water when she made her departure from the gym

Mos i humb