23:02 / E Hënë, 17 Shkurt 2020

Adele performancë të rrallë në dasmën e mikeshës së saj të ngushtë

Mund ta imagjinoni që Adele të jetë shoqja juaj më e mirë? Mund ta imagjinoni që ajo këndonte në dasmën tuaj?

As ne nuk mundemi, por i tillë është realiteti për mikeshen e ngushtë të këngëtares angleze, Laura Dockrill, e cila u martua me Hugo White në pubin e Mason’s Arms në Londër të shtunën, transmeton Indeksonline.

Adele dhe Dockrill, një autore dhe ilustruese, u rritën së bashku. Këngëtarja madje ia dedikoi këngën e saj, “My Same”, shoqes së saj të ngushtë.

Për ditën e madhe, nusja kishte veshur një fustan të gjatë dhe të rrjedhshëm me lule, ndërsa Adele kishte veshur një fustan të bardhë me mëngë të shkurtra, me një skaj të modelit maxi. Të dy i kishin flokët të tërhequra prapa nga supe.

Performanca e dasmës së Adele ishte e rrallë për të parë duke u konsideruar që ajo është përgjithësisht mjaft private së fundi dhe ka mbetur relativisht jashtë vëmendjes që nga momenti i paraqitjes për divorc nga Simon Konecki në shtator të vitit 2019. Herën e fundit që ajo vuri në një koncert të plotë ishte në vitin 2017 në Wembley Stadium në Londër./Indeksonline/