21:46 / E Martë, 13 Gusht 2019

Adelina Tahiri nuk heziton, trupin në top formë e ekspozon

Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri ka kohë që është distancuar nga skena muzikore, duke i kushtuar më shumë vëmendje familjes, shkruan Indeksonline.

Ajo tanimë është nënë e një djali dhe kjo nuk i ka penguar aspak të ketë një trup në formën më të mirë.

Adelina së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku duket në formën më të mirë duke i ekspozuar linjat trupore në plan të parë. /Indeksonline/