08:50 / E Diele, 05 Prill 2020 / indeksADMonline

Adelina Tahiri tregon se kur është takuar për herë të parë me burrin e saj miliarder

Adelina Tahiri është e martuar me miliarderin, Serjozha Markov, me të cilin kanë një djalë të quajtur Jon.

Dyshja janë ndër ciftet më të përfolura, dhe bëjnë një jetë mjaft luksoze.

Së fundi, Adelina tregoi edhe për takimin e tyre të parë.

Ajo tha se janë takuar para 8-9 viteve, ndërsa qe 7 vite janë së bashku.

Serjozha Markov është një avokat shumë i njohur në Maqedoni./Indeksonline/