20:21 / E Premte, 31 Mars 2023 / MSH

Adisi në ditëlindjen e Fifit: Me ty krejt jetën mami i djalit tim!

Fifi, sot ka festë në shtëpinë e saj.

Këngëtarja e njohur sot mbush 29 vite jetë.

Në mesin e shumë urimeve nuk ka munguar edhe ai i të dashurit të saj, Adis Patushit.

Përmes rrjetit social Instagram, Adisi ka ndarë një fotografi të Fifit dhe një dedikim emocionues për nënën e djalit të tij.

““Jam ma mir me ty, kshuqe rri me mu”. Gezuar ditlindjen dashni e imja! Jam i bekum qe mka ra me e kriju dashnin me te madhe me ty! E jam me fat qe te njoha ty ma shume se askush! Ma knaq shpirtin qe per asnje dite su ndava prej eres tende dhe ajri im eshte aroma jote! Te Dua, o mami i djalit tim! Gezuar Ditlindjen Mami Fifi. Me TY KREJT JETEN!” ka shkruar Adisi në Instagram.