75 Mall Live Search
21:37 / E Premte, 21 Qershor 2024 / FR

Adriana Matoshi shfaqet me bikini (FOTO)

Deputetja e Kuvendit, Adriana Matoshi ka postuar disa imazhe të reja në Instagram.

Si rallë herë, shfaq linjat trupore në top formë.

Në bikini të zeza, Adriana po shijon pushimet verore në bregdet.

Megjithëse secili postim i saj merr komente pafund nga ndjekësit dhe miqtë e afërm.