19:46 / E Enjte, 01 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Adrola Dushi, joshëse dhe provokuese

Adrola Dushi shpesh është komentuar madje është thënë se ajo është femra më e bukur shqiptare.

Ish-missi që po synon famë edhe në Amerikë, çdo ditë e më shumë po befason me ëmbëlsinë dhe natyralitetin e saj.


Së fundmi ajo vjen e magjishme, por edhe pak provokuese në një fotografi të postuar në llogarinë Instagram.

Më të vërtetë ajo duket mahnitëse dhe kaq perfekte./Indeksonline/