15:58 / E Enjte, 27 Shkurt 2020

Adrola Dushi një nga modelet më të bukura shqiptare!

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi, padyshim se është një nga modelet më të bukura dhe më të kërkuara në fushën e modës.

Ajo me bukurinë e saj natyrale dhe të freskët dhe falë formave trupore, ka arritur të marrë vëmendje të madhe vendore e ndërkombëtare, shkruan Indeksonline.

Madje ajo është një personazh mjaft i dashur dhe i ndjekur nga fansat edhe nëpër mediat sociale, ku numëron qindra mijëra ndjekës.

Me paraqitjet që bën përmes fotografive që i publikon, Adrola merr gjithë vëmendjen. Njejtë ka bërë edhe së fundmi ku me anë të një fotografie edhe njëherë ka dëshmuar se është një nga modelet më të bukura shqiptare. /Indeksonline/