15:24 / E Premte, 15 Mars 2019

Adrola Dushi nxit imagjinatën, shfaqet vetëm në bikini

Adrola Dushi nuk ka dyshim që është një nga femrat më të bukura shqiptare.

Ajo ka një bukuri natyrale dhe ëmbëlsi që e transmeton në çdo paraqitje që bënë, shkruan Indeksonline.

Por, në postimin e bërë së fundi në ‘Instagram’ Adrola ka treguar linjat seksi e veshur vetëm në bikini derisa dukej në super formë.

“Duke e pritur verën” ka shkruar Adrola.

Ndryshe, ajo prej kohësh po jeton në mes Kosovës dhe Amerikës për shkak të karrierës së saj./Indeksonline/