20:16 / E Shtunë, 24 Tetor 2020

Afëdrita Dreshaj tregon “problemet” me shtatëzaninë!

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj është në pritje për tu bërë nënë për herë të parë.

Bukuroshja shqiptare, ka bërë me dije se gjithmonë ndihet e uritur, simptomë kjo e zakonshme e shtatëzanisë, transmeton IndeksOnline.

“Gjithmonë e uritur”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar në Instagram. /IndeksOnline/

View this post on Instagram

always hungry 🤰 #halfwaythere

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on