19:25 / E Mërkurë, 22 Janar 2020

Afërdita e pasionuar pas palestrës, i tregon rezultatet

Këngëtarja dhe modelja shqiptare Afërdita Dreshaj njihet për publikun shqiptarë për këngët që ka sjellë ndër vite.

Tashmë ajo është mjaft pasive në projetet muzikore, por për fansat e saj ajo kujdeset që të paraqitet vazhdimisht nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Madje ajo shpeshherë paraqitet nga palestra duke treguar pasionin e saj për stërvitjet, që vërehet qartë se ka dhënë rezultatet e veta.

Së fundmi ajoka publikuar pamje ku shihet në palestër duke u stërvitur dhe vërehen linjat e saj trupore në formën më të mirë.

Kujtojmë se ajo ndiqet nga më shumë se 300 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram. /Indeksonline/