17:02 / E Premte, 22 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Afër 1 milion dollar për fanellën e Kobe Bryant

Edhe pse “në pension”, Kobe Bryant vazhdon të udhëheqë dhe inspirojë Los Angeles Lakers.

Agjencia AEG, që merret me marketingun e klubit dhe të “Staples Center”, ku luan ekipi, ka bërë te ditur se janë shitur dy fanella të Kobe Bryant, nr 8 dhe nr 24, që sollën një fitim neto prej 824 mije dollarë.