19:16 / E Shtunë, 23 Maj 2020

Afër veturës Porsche, Teuta Selimi provokon me veshjen

Teuta Selimi del për shëtitje, por bie në sy veshja e saj.

Këngëtarja e njohur kosovare, Teuta Selimi ndau një fotografi, ku shihet afër një veture të markës “Porsche”.

Por e tërë vëmendja ishte të veshja e saj me shumë stil e provokative.

View this post on Instagram

NEW WAVE

A post shared by Teuta Selimi (@teutaselimi__) on

Kohëve të fundit, këngëtarja nuk ka qenë shumë aktive në muzikë.

Projekti i saj i fundit u publikua para 6 muajve, dhe mban titullin “Ja Fala”./Indeksonline/

Mos i humb