17:21 / E Shtunë, 26 Tetor 2019 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj puthet me burrin e saj ‘midis’ Gjermanisë

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj, është e njohur për linjat e saj seksi.

Ajo tanimë po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, së bashku me burrin e saj Jakub Kindl, i cili është i nacionalitetit çek, shkruan Indeksonline.

Image result for Afërdita Dreshaj"

Ajo vazhdimisht poston fotografi me burrin e saj, që kuptohet se është mjaft e lumtur.

Image result for Afërdita Dreshaj"

Edhe kësaj here ajo postoi një foto duke u puthur me burrin e saj në Cologne të Gjermanisë, teksa edhe i shprehë dashurinë./Indeksonline/