18:03 / E Martë, 04 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj puthje të zjarrta me të dashurin e saj

Afërdita Dreshaj është një modele dhe këngëtare e njohur shqiptare.

Ajo njihet nga publiku shqiptarë si një personazh mjaft atraktiv dhe i ndjekur nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Edhe pse tanimë ajo nuk po angazhohet në projekte të reja muzikore, duke jetuar jashtë trojeve shqiptare, ajo është mjaft aktive me paraqitjet nëpër rrjetet sociale, ku ndiqet nga qindra mijëra fansa.

Edhe më interesante për fansat e saj është jeta luksoze që ajo bën.

Përkrah burrit të saj, milionerit çek Jakub Kindl, ajo viziton vendet nga e gjithë bota.

Së fundmi ajo po kalon kohë në Dubai, nga ku ka publikuar një fotografi mjaft private me të dashurin e saj, ku shihet duke shkëmbyer puthje me të. /Indeksonline/