16:49 / E Martë, 05 Nëntor 2019

Afërdita Dreshaj tregon se si arrinë të mbajë linjat në top formë

Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj njihet për bukurinë dhe format e saj trupore, e që nuk heziton që here pas here të ekspozohet nëpërmjet paraqitjeve nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku ajo ka treguar se si arrinë të gëzojë forma të tonifikuara trupore.

Duket se sporti dhe aktivitetet fizike janë pjesë e përditshmërisë së saj, siq edhe shfaqet në fotografinë e fundit.

Kujtojmë që ajo tash e një kohë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. /Indeksonline/