16:44 / E Enjte, 13 Qershor 2019 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj ‘zjarr’, në këtë ditë vere vjen ‘flakë’

Prej modeleve më të suksesshme dhe më të bukura shqiptare nuk ka dyshim që është edhe Afërdita Dreshaj.

Afërdita ka një karrierë të gjatë si modele dhe kohë më parë e ka sporvuar vetën edhe si këngëtare, lami në të cili poashtu nuk i ka munguar suksesi, shkruan Indeksonline.

Modelja e famshme, është edhe një femër që çdo herë befason me linjat dhe stilin e bukur të veshjes.

Afërdita së fundi ka publikuar një imazh të radhës ku dukej në fomrë të mirë, në veshje sportive ajo nuk la anash as theksimin e formave të turpit.

Ndryshe, Afërdita vitin e kaluar i dha fundi beqarisë, në një ceremoni në Miami ajo kurorëzoj dashurinë me hokeistin çek, Jakub Kindl./Indeksonline/