16:44 / E Diele, 24 Mars 2019

Afërdita nis pozat nga plazhi, në bikini nga Miami

Modelja dhe këngëtarja shqiptare ka nisur pushimet verore.

Afërdita Dreshaj ka treguar përmes një fotografie në llogarinë Instagram se sot po merr rreze dielli.

Ajo është zhveshur në bikini, duke treguar linjat trupore.

Shtatlarta ka pozuar në Miami të Florida-s, ku shumë turist ia kanë mësyrë plazhit./Indeksonline/