09:00 / E Martë, 03 Tetor 2023 / AR

Affleck dhe aktorja shihen bashkë në publik pas momentit intim

Ben Affleck dhe Jennifer Garner u shfaqën në publik së bashku për ngjarjen sportive të djalit të tyre Samuel në  Santa Monica, Kaliforni.

Ish-ët, të cilët finalizuan divorcin e tyre në vitin 2018, raportohet se janë në një “vend më të mirë” si prindër të Samuel, Violet, 17 dhe Seraphina, 14, – falë gruas së tij, Jennifer Lopez.

“Është me të vërtetë një situatë shumë e lumtur bashkë-prindërore”, tha një burim për Daily Mail të enjten. “Gjithçka është vërtet mirë tani dhe duhet të jetë e njëjtë në të ardhmen e afërt dhe të largët.”

Veçanërisht, Affleck dhe Garner u fotografuan duke u dukur miqësorë gjatë një udhëtimi me makinë me një nga fëmijët e tyre muajin e kaluar.Aktorja e “Alias” përqafoi ish-bashkëshortin nga sedilja e pasme në fotot e paparacëve të gushtit. Dy javë pasi momenti intim u kap nga kamerat, dyshja u bënë tituj.

Lopez dhe Affleck i bashkuan familjet e tyre kur u martuan vitin e kaluar, të cilin fituesja e Grammy-t e quajti një “proces emocional” në një shfaqje të janarit “Today”. Edhe pse çifti u pa  duke pasur një bisedë të tensionuar gjatë një udhëtimi me makinë të së premtes, një i brendshëm i tha Page Six se  gjërat po shkojnë shumë mirë mes tyre”.