18:12 / E Enjte, 13 Qershor 2019

Afrona Dika drejt ishullit grek për ditët e fundit të beqarisë

Këngëtari Blero dhe e dashura e tij, Afrona Dika këtë vit do të kurorëzojnë dashurin e tyre me martesë.

Për të kaluar ditët e fundit të beqarisë me miket e saj më të mira ajo ka udhëtuar drejt ishullit grek , Mykonos, shkruan Indeksonline.

Modelja ka filluar postimet në rrejtët sociale duke shfaqur video dhe imazhe mahnitëse nga atje.

Blero dhe Afrona janë më lidhje prej vitesh ndërsa ceremonia e tyre martesore pritet të mbahet në muajin shtator./Indeksonline/